• TULEKUL, oota natukene veel

 • Tagastustingimused

  Tagastamine

  Teil on õigus ostu-müügilepingust ilma põhjendusi esitamata taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

  Tagastatud kaup peab olema puutumatu ja kasutamata. Taganemisõigus ei kehti kasutatud toodete puhul. Kauba tagastamiseks esitage 14 kalendripäeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest vabas vormis tagastusavaldus e-posti aadressil hi@joinothers.com.

  Tagastamistaotlus peab sisaldama kliendi täisnime ja tellimuse numbrit, mille klient on saanud kinnitava e-kirja. Klient peab kauba tagastama 14 kalendripäeva jooksul alates taotluse esitamisest või esitama tõendi, et ta on kauba eelnimetatud tähtaja jooksul logistikaettevõtjale (näiteks AS Eesti Post (Omniva)) üle andnud.

  Klient vastutab tagastamiskulude eest, kui klient tegi tellimuse tahtlikult enne tagastamissoovi. Ostusumma tagastatakse kliendile kohe, kuid mitte hiljem kui 15 tööpäeva jooksul.

  Garantii

  Meie toodetel on garantii, mis kehtib ühe kuu jooksul pärast tellimuse kättesaamist toote tavapärase kasutamise korral.

  Garantii kehtib meie toote sisule – hambaharja hoidikutele – mittevastavuse ja defektide korral.

  Garantii ei kehti pakendi või sisu normaalsest kulumisest, värvitooni ja/või tekstuuri ja/või toote kuju muutustest tingitud defektidele.

  Kui teil on küsimusi toote kohta või soovite esitada garantiinõude, kirjutage või saatke meile e-kiri aadressil hi@joinothers.com. Kirjas andke lühiülevaade probleemist ja jätke meile oma kontaktandmed, et saaksime teiega võimalikult kiiresti ühendust võtta. Garantiiperioodi jooksul on toote sisu väljavahetamine tasuta, kuid lisanduvad transpordikulud.

   

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi