• TASUTA transport, al. 45€

 • Müügitingimused

  1.     Müügitingimuste kehtivus

  1.1.     Müügitingimused kehtivad Fresmy klientide (edaspidi Klient) ja Fresmy OÜ, registrikood 16771254, aadress Pootsmani tn 27, Tartu linn, Tartu maakond, 51017, Eesti (edaspidi Fresmy) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

  1.2.     Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Fresmy toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

  1.3.     Fresmy jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse fresmy.com veebilehel.

  2.     Hinnad

  2.1.     Kõik hinnad fresmy.com veebilehel sisaldavad käibemaksu 22%.

  2.2.     Kuvatud soodusprotsendid on ümardatud täisarvuni.

  3.     Tellimuse vormistamine

  3.1.     Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.

  3.2.     Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu. Tooteid saate ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristile.

  3.3.     Püsitellimusse saab lisada minimaalselt 2 tk tooodet suurusega N124.

  3.4.     Enne tellimuse vormistamist palume valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Alates 45€ ostust on kauba kohaletoimetamine Balti riikides tasuta.

  3.5.     Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „vormista tellimus“. Kui olete juba Fresmy registreeritud kasutaja, siis logige kontole sisse. Kui tellite tooteid esimest korda, siis vajutage „registreeri“ ja sisestage kontaktandmed.

  3.6.     Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „esita tellimus“. Seejärel saate tasuda kohe krediitkaardiga, pangalingi kaudu või pangaülekandega. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse Teie e-posti aadressile. Tellimuste ajalugu ja arveid on võimalik hallata „minu konto“ ikooni alt.

  3.7.     Tooted postitame pärast arve tasumist.

  4.     Müügilepingu jõustumine

  4.1.     Klient seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule „esita tellimus”.

  4.2.     Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud Fresmy OÜ arveldusarvele.

  4.3.     Kliendil on õigus 14-päeva jooksul, arvates kauba kättesaamisest või tellimuse vormistamisest juhul, kui kaup ei ole veel Kliendini jõudnud, teatada Fresmy-le lepingust taganemise soovist ja nõuda kogu tasutud summa tagastamist. Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud kaup on valmistatud Kliendi isiklikke vajadusi arvestades eritellimusena. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Kauba tagastamise otsesed kulud tuleb katta Kliendil. Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest.

  5.     Transport

  5.1.     Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Fresmy tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks Fresmy kullerpartneri(te)le.

  5.2.     Kui kasutasite Baltikumis Omniva pakiautomaadi, postkontori või postkasti teenust, siis tellimus väljastatakse Kliendi poolt valitud pakiautomaati või postiaadressile kuni 1-4 tööpäeva jooksul. Tellimuse saabudes pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiilile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Tellija mobiilile. Seejärel tagastatakse pakk Fresmy-le.

  5.3.     Transpordi käigus vigastada saanud tooted, kuid mitte tootepakendid, asendatakse Kliendile. Juhul, kui toote asendamine peaks osutuma võimatuks, hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.

  5.4.     Fresmy ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Fresmy ei saanud mõjutada või ette näha.

  6.     Taganemisõigus

  6.1.     Fresmy veebilehelt ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane taganemisõigus. Juhul kui e-poest tellitud toode Kliendile ei sobi, võib ta selle e-kauplusesse tagastada.

  6.2.     Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus saates e-kirja aadressile  hi@fresmy.com, milles palun ära märkida alljärgnev:

  1. tagastatava kauba nimetus
  2. tellimuse kuupäev
  3. tellimuse number
  4. ostja ees- ja perekonnanimi
  5. kontakttelefoni nr
  6. tagastamise põhjus
  7. toote defekti korral võimalusel pilt

  Pärast taganemisavalduse kättesaamist saadab Fresmy Kliendile kinnituse taganemisavalduse kättesaamise kohta.

  6.3.     Kaupa saate tagastada vabalt valitud teenusepakkuja pakiautomaati asukohaga Tartu Raadi Maxima XX

  6.4.     Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tagastatav toode olema kasutamata ning toote pakend terve ja kahjustamata.

  6.5.     14-päevane taganemisõigus ei kehti kaubale, kui:

  1. toodet  ei saa oma olemuselt tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel tagastada (nt meik, kosmeetika, parfüümid, hügieenitooted, toidulisandid ja toidukaubad, joogid, tekid, padjad jms) või toode on olnud kasutusel või avatud või mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida;
  2. tellimuse sisuks on lilled, lilleseaded või lillekimbud vastavalt VÕS §-le 53 lg 4 p 4;
  3. toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada;
  4. toodet on kasutatud majandus- ja kutsetegevuse eesmärgil;
  5. rikke on põhjustanud seadme vale kasutamine (juhendi järgimata jätmine);
  6. seadet on kasutatud sobimatu voolupingega;
  7. tootel on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu);
  8. tegemist on seadme normaalse kulumise ning vigade korral, mis ei halvenda seadme väärtust ega kasutust;
  9. seadet on parandanud maaletooja poolt mittevolitatud hooldaja.

  6.6.     Kauba tagastamiskulud kannab Klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

  6.7.     Kauba tagastamise korral tagastatakse Kliendile ostu eest tasutud summa esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14-päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest. Fresmy võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Klient on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

  6.8.     Fresmy jätab endale õiguse tellimuse aktsepteerimisest loobuda või tellimuse täitmisest loobuda, näiteks kuid mitte ainult, juhul kui hinnakirjas on avaldatud eksimuse või tehnilise rikke tõttu vale hind.

  7.     Ostetud kauba/toodete kasutamine majandus- või kutsetegevuse eesmärgil (k.a juriidiline isik)

  7.1.     Juhul kui ostetud toodet on kasutatud majandus- või kutsetegevuse eesmärgil või on olnud ostjaks juriidiline isik, siis tavaline pretensioonide esitamise kord ei kehti. Nimetatud juhtumiste korral on reeglina pretensioonide esitamise aeg 6 kuud või rohkem, kui tootja on nii lubanud. Selle perioodi jooksul tootjapoolsete defektide ilmnemisel toode asendatakse või remonditakse.

  7.2.     Tooteid ei asendata kui:

  1. toode on tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel kasutamiseks kõlbmatu või see on olnud kasutusel või avatud (kosmeetikatooted jms);
  2. toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada;
  3. toodet on kasutatud majandus- ja kutsetegevuse eesmärgil;
  4. rikke on põhjustanud seadme vale kasutamise (juhendi järgimata jätmine);
  5. toodet on kasutatud sobimatu voolupingega;
  6. toodet on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu);
  7. toote normaalse kulumise ning vigade korral, mis ei halvenda seadme väärtust ega kasutust;
  8. toodet on parandanud maaletooja poolt mittevolitatud hooldaja.

  8.     Vastutus

  Fresmy ja Klient vastutavad teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tehtud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

  9.     Vääramatu jõud

  Fresmy ei vastuta tekitatud kahju või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Fresmy ei saanud mõjutada või ette näha.

  10.     Isikuandmete kaitse ja turvalisus

  Fresmy lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse.

  11.     Pretensioonide esitamise kord

  11.1.     Fresmy vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada pretensioon meiliaadressile hi@fresmy.com.

  11.2.     Pretensioonis tuleb ära märkida:

  1. Kliendi nimi ja kontaktandmed;
  2. Kaebuse esitamise kuupäev ja tellimuse/arve number;
  3. Kauba puudus;
  4. Fresmy-le esitatav nõue;
  5. Viidata tuleb tehingu sooritamist või garantiid tõendavale dokumendile või lisada selle koopia kaebusele.

  11.3.     Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

  11.4.     Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

  11.5.     Fresmy vastab pretensioonile hiljemalt 15 päeva jooksul pärast Kliendipoolse pretensiooni kättesaamist.

  11.6.     Fresmy ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.

  11.7.     Juhul kui toode ei vasta lepingutingimustele, tal esineb puudusi või rikkeid, on Kliendil õigus nõuda toote parandamist või asendamist. Juhul, kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik, ebaõnnestub või põhjustab Kliendile põhjendamatuid ebamugavusi, on Kliendil õigus lepingust taganeda ja nõuda raha tagastamist.

  12. Kliendi isikuandmete töötlemine

  12.1.     Fresmy töötleb Kliendi esitatud isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega. Isikuandmete töötlemise protsessi täpsem info leiab siit lehelt.

  12.2.     Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Kliendilt püsikliendiprogrammi liikmeks astumisel, e-poe konto registreerimisel ja/või tellimuse vormistamisel (ees- ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, arvelduskonto number, ostukorvi sisu ja ostude ajalugu).

  12.3.     Fresmy töötleb Kliendi isikuandmeid tellimuste täitmiseks (sh tellimusega seotud teadete edastamiseks), toodete eest tasumiseks, toodete kättetoimetamiseks, pakkumiste ja uudiste koostamiseks ning edastamiseks.

  12.4.  E-poe www.fresmy.com Kliendi isikuandmete vastutav töötleja on Fresmy OÜ, registrikood 16771254, aadress Pootsmani tn 27, Tartu linn, Tartu maakond, 51017, Eesti , telefon +372 55 36 850, e-post hi@fresmy.com

  12.5.     Fresmy ei edasta Kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a:

  12.5.1.    kullerteenust pakkuvale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik toodete Kliendile kättetoimetamiseks või teenuse tarbimiseks;

  12.5.2.    tellimuses sisalduvate toodete tarnijatele (kliendi nimi ja telefoninumber) tellimuse täitmiseks ja klienditeeninduse tagamiseks.

  12.5.3.    Punktides 12.5.1 ja 12.5.2 sätestatud juhtudel töödeldakse Kliendi isikandmeid üksnes tellimuse täitmise eesmärgil ning volitatud töötlejad tagavad sama isikuandmete kaitse taseme nagu Fresmy.

  12.6.    Kliendil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete muutmist või kustutamist, v.a kui seadus sätestab teisiti, pöördudes selleks avaldusega Fresmy poole e-posti aadressil hi@fresmy.com.

  12.7.    Kui Klient on avaldanud soovi ja andnud nõusoleku Fresmy poolt koostatud uudiskirjade ja/või personaalsete pakkumiste saamiseks, on Kliendil alati õigus võtta tagasi see nõusolek, saates vastavasisulise teavituse Fresmy-le e-posti aadressile hi@fresmy.com või vajutades iga e-posti või SMS vahendusel saadetud pakkumise juures selleks näidatud lingile.

  12.8.    Kliendil on igal ajal õigus pöörduda oma isikuandmete ülekandmiseks mõnele muule andmetöötlejale pöördudes digitaalselt allkirjastatud taotlusega Fresmy poole e-posti aadressil hi@fresmy.com. Fresmy-l on õigus keelduda isikuandmete mõnele muule andmetöötlejale otse edastamisest juhul, kui andmete edastamine kolmandale isikule ei ole Fresmy hinnangul turvaline.

  12.9.    Juhul, kui Klient leiab, et isikuandmete töötlemisel püsikliendiprogrammi raames või e-poe ostukeskkonnas rikutakse tema õigusi, on Kliendil õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni ja kohtu poole.

  13. Vaidluste lahendamise kord

  Kui Kliendil on Fresmy osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile hi@fresmy.com või helistada telefonil: +372 55 36 850. Kui Klient ja Fresmy ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja Fresmy vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Klient võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi poodi